Rauland Elektriske AS
35 06 21 90
Vakt: 99 33 11 12
Juvlandsvegen 18
3864 Rauland
Man-Fre: 07:30 - 16:00
Rauland Jernvare as
(i underetasje, samme bygg)
35 06 21 95
Åpningstider

Man-Fre: 9:00 - 16:30
Laurdag: 9:00 - 15:00

Ta kontakt med oss

 

 

 

Sigbjørn Strømme

Daglig leder

sigbjorn@rauel.no
  35 06 21 92

Dagleg leder, prosjektering

Vidar Særen

Saksbehandlar

vidar@rauel.no
  35 06 21 94

Saksbehandling, prosjektering

Olve Nykos

Saksbehandler

olve@rauel.no
  35 06 21 97

Saksbehandling, lønn, ordremottak

Hilde Lid Strømme

Saksbehandlar

hilde@rauel.no
  35 06 21 91

Ordremottak, dokumentbehandling, personalbehandling

Knut Olav Holte

Kvitevare-reparatør

ko-holt@online.no
  413 33 275

Hvitevare, varmepumper

Bertin Bjåen

Overmontør i Edland

bbjaaen@hotmail.com
  971 75 555

Overmontør i Edland med eget lager

Sven Ruben Gøytil

Overmontør i Åmot

sven.ruben@rauel.no
  482 22 872

Overmontør i Åmot, med eget lager

Olav Torvetjønn

Montør

Gaute Solbu

Montør

gaute@rauel.no

Installasjon

Rainer Müller

Montør

rainer@rauel.no

Installasjon

Martin Lien Jomafjell

Montør

martin@rauel.no
  955 58 027

Dataprogrammering, xComfort, Defa, standard installasjon

Jan Årlid

Tele-montør

jan@rauel.no

Bedriftsinstallasjon

Marianne Rossland

Montør

marianne@rauel.no

Montør 50% stilling

Dag Trygve Bakke

Lærling

dag@rauel.no

Installasjon

Tor Trygve Bakke

Lærling

tor@rauel.no

Lærling